top of page
Image by Alvaro Reyes

CENNÍK

CENA ONLINE SLUŽIEB ZÁVISÍ OD TOHO ČO PRE VÁS SPOLU ROBÍME

Cena výsledne práce záleží o kombinácie služieb ktoré budete potrebovať. Počas bezplatnej konzultácie sa dozviete, ktorá služba, alebo kombinácia služieb Vám prinesie najlepšie výsledky.

Pre klientov, ktorí "nevedia kde začať", alebo majú obmedzený rozpočet navrhneme také marketingové kombinácie, ktoré in už pri nižšom rozpočte donesú zaručené výsledky.

V  rámci cien ponúkame férové nacenenie pre ppc, seo, webdesign, social media a ďalšie naše služby.

Efektívny marketingový mix začína výberom správnych ingrediencií

Image by Christina @ wocintechchat.com

Bezplatná marketingová konzultácia

Neviete sa zorientovať a potrebujete poradiť?

V rámci bezplatnej konzultácie Vám poradíme ktoré služby sú pre Vás neafektívnejšie. Spolu prejdeme celý nákupný proces ako aj proces získavania leadov a pripravíme pre Vás potrebné odporúčania.

cena už od

0

 

Image by Launchpresso

PPC REKLAMA

Základné, ako aj pokročilé PPC kampane

Nečakajte na výsledky, majte ich okamžite. Navrhneme nám koplexné Google a Facebookové  kampane ktoré zarábajú. Okamžite sa začnete zobrazovať v Google vyhľadávaní a Vaši zákaznícu budú po návšteve Vášho webu targetovaný cez brandové bannery ktoré pre Vás navrhneme.

cena už od

200

150

Image by Christian Wiediger

AMAZON REKLAMA

Základné, ako aj pokročilé PPC kampane

Využite všetky nástroje a služby, ktoré Amazon ponúka, aby ste zvýšili návštevnosť a predaj svojich produktov - Získajte konkurenčnú výhodu a rast svojho biznisu s Amazonom - Spolupracujte ešte dnes!

cena už od

400€

300

Image by Merakist

SEO OPTIMALIZÁCIA

Seo bez kompromisov

Prostredníctvom SEO auditu Vás oboznámime so slabými miestami Vášho webu z podhľadu SEO best practises. Dozviete sa tak prečo sa Vás biznis nenachádza v Google serach na takom mieste ako by ste chceli a samozrejme navrhneme aj potrebnú stratégiu na postupné zlepšenie pozície vo vyhľadávaní.

cena už od

300

250

Image by Stephen Phillips - Hostreviews.co.uk

Email Marketing

 Lacno a jednoducho

Efektívne emailové marketingové kampane zahŕňajú tvorbu zaujímavého obsahu, budovanie silného emailového zoznamu a optimalizáciu emailov pre doručiteľnosť a konverziu. Personalizácia a segmentácia môžu zvýšiť účinnosť emailového marketingu prostredníctvom doručovania cielených správ konkrétnym skupinám predplatiteľov.

cena už od

350€

250

Image by NEW DATA SERVICES

WEBOVÁ ANALYTIKA

Spoznajte svojho zákazníka

Nastavíme Vám Google Analytics tak, aby ste videli správanie sa zákazníka vedeli zodpovedať, prečo zákazník nekonvertuje tak ako očakávate. Pravidelné reporty a funnely sú pre nás samozrejmosťou.

cena už od

150€

100

Image by Markus Winkler

VIZUALIZÁCIA DÁT

Dáta, ktoré majú hodnotu

Prostredníctvom pokročilých vizualizačných nástrojov ako Power Bi a Google data štúdio Vám ukážeme príležitosti na rast návratnosti investícií.

cena už od

250

150

Image by Merakist

Sociálne siete

Starostlivosť o Vašich zákazníkov

Buďte tam, kde sú vaši zákazníci. Pre ich správne oslovenie je nevyhnutné ich targetovať v ich prirodzenom prostredí.

cena už od

350

250

Image by Krisztian Tabori

Grafika a design

Profesionálne bannery a firemné materiály

Kreatívny proces vytvárania vizuálneho obsahu, ktorý sa používa na komunikáciu informácií alebo správ. Je to dôležitý prvok marketingu a brandingu, ktorý môže pomôcť spoločnostiam vyniknúť z davu. Grafický dizajn zahŕňa vytváranie log, webových stránok, brožúr, bannerov, plagátov a ďalších grafických prvokov. Kvalitný grafický dizajn by mal byť esteticky príjemný a zároveň efektívny v prezentovaní správy alebo vytvorení pozitívneho dojmu o značke alebo produkte.

cena už od

50€

25

Image by Campaign Creators

Webové stránky a eshop

Chceta začať podnikať no chýba Vám web?

Vytvoríme Vám plne responzívne webové/ecommerce riešenie, ktoré Vám umožní sa dynamicky a bez problémov updatovať vašu stránku podľa potreby. Toto riešenie bude obsahovať už aj základnú SEO optimalizáciu.

cena už od

1000

600€

bottom of page