top of page
mobilny  telefon

SOCIAL MEDIA

Potrebujete komunikovať s Vašim publikom na Facebooku alebo Instagrame? Všimli ste si, že príspevky, ktoré pridávate málo ľudí likuje, komentuje alebo zdieľa? Neviete si v rámci svojej práce nájsť čas na tvorbu kvalitného obsahu a pravidelné prispievanie? Spoločne navrhneme tú pravú stratégiu komunikácie pre vašu cieľovú skupinu, naplánujeme a vytvoríme príspevky, pridáme stories, budeme odpovedať na komentáre a hlavne Vám prinesieme nových followerov a fanúšikov. Nechajte si spravovať sociálne siete od profesionálov.

Potrebujete pomôcť so správou sociálnych sietí? Vybudujte si vzťah s Vašimi zákazníkmi na Mete a na Instagrame
Prečo sa starať o sociálne siete
meeting

SPRÁVA META

Facebook je najväčšia sociálna sieť na internete. Na Slovensku ju využíva viac ako 2,3 milióna užívateľov. Na tejto sociálnej sietí sa ľudia oveľa radšej vyjadrujú a môžu zdieľať príspevky. Užívatelia si tu radi prečítajú príspevky a samotná sieť ponúka nekonečné množstvo preklikov na rôzne webstránky. Aktuálne na nej zachytávame oveľa väčšiu kúpyschopnosť ľudí v produktívnom veku.

SPRÁVA INSTAGRAMU

Instagram je hlavne vizuálna sociálna sieť. Ľudia na nej s veľkou obľubou lajkujú pekné príspevky a follow zase dávajú pekným profilom. Veľkú popularitu tu majú Stories. Aktuálne sa tu nachádza okolo milión aktívnych slovenských užívateľov. Na Instagrame je ľahšie a lacnejšie získať followera ako fanúšika na Facebooku. Ak má klient priestor vo svojom budgete, radi spolupracujeme aj s Influencermi.

Správou sociálnych sietí od nás získate:
Trendy Men's Watch

Šetríme

čas

Venujte sa tomu, čo viete najlepšie! Kým budete riešiť obchod alebo chod firmy, my sa Vám zatiaľ postaráme o obsah.

analytics

Analýza Vášho
publika

Aby príspevky mali veľa lajkov , boli zdieľané a komentované, je potrebné zistiť aký obsah Vaše publikum zaujíma a v ktorých hodinách je najaktívnejšie.

power bi

Profesionálne
reporty

Naše výsledky sú odzrkadlené v pravidelných reportoch. Vďaka nim Vás dokážeme informovať o celkovom úspechu našej práce.

Coding

Stratégia
komunikácie

Vopred Vám navrhneme a spoločne si odsúhlasíme stratégiu komunikácie ako aj celý plán na najbližšie obdobie.

Stock Market Graph

Nárast followerov a fanúšikov

Čím viac správnych followerov a fanúšikov máte, tým je väčší Váš organický dosah. Kontinuálne budeme pracovať na ich získaní.

Record

Budovanie povedomia o značke

Každá nová interakcia, každý nový dosah na sociálnych sieťach Vám pomáha k rastu povedomia o Vašej značke. Nech sa hovorí o Vás, nie o druhých.

webpages

Vylepšený vizuál
príspevkov

Niektoré kreatívy potrebujú vylepšenie! Preto naši marketéri pri tvorbe príspevkov úzko spolupracujú s našimi grafikmi.

Graphs

Analýza
konkurencie

Počas našej spolupráce neustále sledujeme, ako sa darí konkurencii a aké príspevky pridáva. Pracujeme na tom, aby ste ich v rámci sociálnych sietí predbehli.

Multi Ethnic Girls

Spolupráca
s influencermi

Influenceri dokážu pomôcť Vašej značke a jednoduchšie zacieliť na publikum. Treba si vedieť zvoliť toho správneho. Influencera Vám vyberieme a spoluprácu s nim odkomunikujeme.

Bezplatný audit sociálnych sietí

Vlastníte sociálne siete a pravidelne sa o ne staráte? Chcete vedieť či to robíte správne? Nechajte si vypracovať audit sociálnych sietí ZADARMO! Vypracovaný audit Vám odprezentujeme osobne. Získate prehľad o tom, čo robíte zle a čo správne, kedy je najlepšie komunikovať na cieľovú skupinu a porovnáme Vašu firemnú komunikáciu s konkurenciou.

Priebeh spolupráce pri správe sociálnych sietí

01

Analýza počiatočného stavu

Na začiatku dôkladne zanalyzujeme Váš počiatočný stav a konkurenciu. Nájdeme správnu komunikáciu na sociálnych sieťach a prispôsobíme ju Vašej cieľovej skupine. Naši špecialisti skontrolujú aj iné kanály onlinu, ktoré Vám zabezpečia zvýšené povedomie o značke a produktoch, a tak zvýšia zisk spoločnosti.

02

Jednotná cena po celý čas

Na základe dohodnutej dĺžky spolupráce na spravovaní online marketingovej propagácie vytvoríme jednotnú cenovú ponuku. Analýzy a prvotné nastavenia rovnomerne rozdelíme do mesačných poplatkov za správu, a tak odbremeníme Vašu spoločnosť od počiatočných výdavkov. O každej položke Vás informujeme, aby bola naša spolupráca čo najviac transparentná.

03

Vytvorenie stratégie a plánu

Predložíme Vám kompletnú statégiu a plán na najbližšie obdobie v grafickej podobe, pre ľahšie pochopenie našich myšlienok. Celá kampaň bude prispôsobená Vášmu rozpočtu. Získané know-how z iných projektov, na ktorých sme pracovali, vložíme do Vášho. Vytvoríme tak jedinečnú stratégiu, ktorá bude konkurencieschopná a prinesie Vám nových a stálych zákazníkov.

04

Úzka spolupráca

V úzkej spolupráci s Vami sa postaráme o príspevky, súťaže, stories, eventy a iné možnosti vytvárajúce vzťah Vašej spoločnosti s publikom. Preto je dôležité, aby všetko bolo správne napísané a moderne prezentované. Do správy Vašich sociálnych sietí dáme energiu, nadšenie a pridáme nové nápady.

05

Meranie a vyhodnocovanie

Úspešnosť našej práce je potrebné merať a vyhodnocovať. Každý mesiac Vám pošleme prehľadný grafický report z daného obdobia, v prípade potreby sa s Vami radi stretneme. Na meranie využijeme nami overené nástroje a podrobne budeme sledovať, kedy Vaše publikum reaguje a interaguje s príspevkami, ktoré typy príspevkov fungujú a výsledky porovnáme s konkurenciou.

bottom of page