top of page
seo optimalizacia

SEO OPTIMALIZÁCIA

Pripravili sme pre Vás kompletnú službu SEO optimalizácie Vášho webu, pri ktorej sa postaráme o všetky nutné kroky pre dosiahnutie prvých miest. Na začiatku mesačnej SEO optimalizácie Vám navrhneme vhodné kľúčové slová a vhodné úpravy. Všetky úpravy na webe môžeme sami aplikovať. Rovnako Vám môžeme byť nápomocní v dodaní copywritingu. Pre zlepšenie pozície budeme tiež riešiť pravidelne každý mesiac linkbuilding. Od 2.-3. mesiaca bude práve linkbuilding hlavná pracovná náplň.

Web musí mať dobre zvládnuté a navrhnuté SEO on page a off page faktory, no dnes to bohužiaľ nestačí, a tak sa musí zameriavať aj na kvalitný a unikátny obsah.
Postup našej práce:
 • Kalkulácia ceny – podľa Vami očakávaných výsledkov a konkurencie Vám navrhneme cenu. Cenu ide vždy upraviť podľa rozsahu kľúčových slov a očakávaného efektu.

 • Návrh kľúčových slov – podľa témy webu či dôležitosti služieb a produktov Vám ponúkneme vhodné kľúčové mutácie slov.

 • Kontrola webu – podľa kľúčových slov vykonáme kontrolu webu a navrhneme vhodné úpravy.

 • Realizácia úprav – nutné zmeny na webe Vám môžeme aplikovať sami. Prípadný copywriting tiež.

 • Linkbuilding – tvorba spätných odkazov bude prebiehať hneď od začiatku spolupráce. Od druhého mesiaca bude tvoriť prevažnú časť našej práce.

 • Reporting - prehĺadný report obsahujúci všetky potrebný výstupy k našej práci.

Výsledky práce môžete sledovať online na nami zaslanom prehľade merania pozície. Efekt zlepšenia je možné očakávať priemerne za 3-6 mesiacov spolupráce.

Čo všetko vieme pre Vás pripraviť?
keyword-discovery

Analýza kľúčových slov

Pokiaľ neviete, ktoré SEO slová by boli vhodné, nechajte to na nás. Vypracujeme pre Vás analýzu a návrh kľúčových slov, a potom Vám všetko zašleme v tabuľke na odsúhlasenie. Výber samotných slov je potom na vzájomnej konzultácii.

Code on Laptop Computer

Seo test webu

SEO test vám prezradí, ako vidia váš web vyhľadávače Máte web, ale nezobrazuje sa na prvých troch stranách v Google?Ak chcete zvýšiť návštevnosť webu z vyhľadávania, potrebujete najprv preveriť, či používate dobré kľúčové slová. Také, aké najčastejšie vyhľadávajú vaši budúci zákazníci.

Designing on a Tablet

SEO opt. webu

Potrebujete zvýšiť návštevnosť vašho webu? Chcete mať web na prvých stranách v Google? Optimalizácia webu vám privedie nových zákazníkov.

Základom pre zvýšenie návštevnosti webu je jeho optimalizácia pre vyhľadávače.

Tablet Design

SEO spravovanie webu

Čo znamená nechať si spravovať web Nechcete alebo nedokážete sa zaoberať osobne oblasťou SEO optimalizácie vášho webu a potrebujete mať z webu obchodníka pracujúceho za vás nepretržite? Urobíme túto službu za vás.

linkbuilding

Link Building

Linkbuilding (tvorba spätných odkazov) je stále najdôležitejšia časť optimalizácie pre vyhľadávače. Prichádzajúce odkazy stále sú a dlho budú tým najvplyvnejším faktorom pri radení výsledkov vo vyhľadávačoch (ak nehovoríme o obsahu). Miera prínosu odkazu závisí najmä od jeho umiestnenia na odkazujúcom webe, dôveryhodnosti samotného webu, tématickej príbuznosti webstránky, na počte ostatných externých odkazov na stránke, miery prekliku, atď.

Chcem vediť viac
Analýza kľúčových slov
Analýza KW
Čo je kľúčové slovo ?
 
Kľúčové slovo je výraz, ktorý vyhľadávajú ľudia vo vyhľadávačoch. Príklady kľúčových slov: chrípka, chudnutie, stavba domu na kľúč.
 
Kľúčové slovo je kľúčom k návštevníkom vášho webu
Ak chcete, aby bol váš web  vyhľadávaný, aby jeho obsah návštevníkov zaujal, potrebujete vedieť, čo ľudia vyhľadávajú.  Aké kľúčové slová použijú pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch. 
 
Analýza kľúčových slov  je prvým krokom v SEO optimalizácii vášho webu.
 
Analýzou kľúčových slov získate :
 • ku kľúčovým slovám, ktoré poznáte -  desiatky ďalších relevantných kľúčových slov radu,
 • kde všade je dobré ich použiť informáciu,
 • ako často sa vyhľadávajú vaše kľúčové slová v Googli návrh
 • ako postupovať pri tvorbe obsahu vášho webu
 
Pripravíme Analýzu kľúčových slov pre váš web a navrhneme vám ďalší postup na zvýšenie jeho výkonnosti.
SEO test webu
SEO test
Prečo je to dôležité? Ak nie je váš web optimalizovaný na dobré kľúčové slová, také čo sa skutočne vyhľadávajú, nie je možné, aby sa posunul na vyššie miesta vo vyhľadávaní.  Ľudia - vaši budúci zákazníci - ho nemajú šancu nájsť, lebo hľadajú niečo iné.
 
Preto odporúčame využiť Analýzu kľúčových slov  z našej ponuky. 
 
Ak už viete dobré kľúčové slová, pozrieme sa v  rámci SEO testu webu, či je na ne váš web optimalizovaný. A nielen to. Zistíme, ako je na tom  z pohľadu viacerých SEO parametrov. Ich popis bude súčasťou  výsledkov SEO testu. Skontrolujeme napríklad nefunkčné odkazy, príliš veľké stránky, optimalizáciu pre mobilné telefóny a mnoho ďalších. 
 
SEO testom získate :
 • popis chýb na vašom webe
 • radu, čo treba opraviť
 • porovnanie s webmi konkurencie
 
Pripravíme SEO test vášho webu a navrhneme vám ďalšie riešenia pre naštartovanie jeho výkonnosti.
SEO optimalizácia webu
Optimalizácia pre vyhľdávače
SEO je skratka anglického výrazu Search Engine Optimization. Po slovensky povedané – optimalizácia pre vyhľadávače. SEO je súbor techník a nástrojov, ktoré majú za cieľ zabezpečiť popredné pozície vášho webu vo vyhľadávačoch. Pokiaľ sa budeme baviť o slovenskom internete, do úvahy prakticky pripadá len Google.
 
Čiže na Slovensku je snahou SEO, dostať webové stránky na prvé tri strany vo výsledkoch vyhľadávania v Google. Napadlo vás, prečo prvé tri strany?
 
Nuž je to jednoduché. Totiž iba prvé tri strany si ľudia v prevažnej väčšine pozerajú. Ak nie ste na prvých troch stranách, ste prakticky neviditeľný. Nikto vaše stránky nenájde.
 
Ak urobíte na vašom webe správnu SEO optimalizáciu, môžete sa dostať na prvé tri stránky vo výsledkoch vyhľadávania a zvýši sa vám návštevnosť webu.
 
Chcete vedieť ako na tom sú vaše stránky? Môžete si nechať urobiť SEO test webu.
 
Väčšina webov na slovenskom internete nie je vôbec optimalizovaná. Bežný majiteľ stránky si ešte aj v dnešnej dobe myslí, že stačí mať web a zákazníci sa budú hrnúť.
 
Bohužiaľ, nie je to tak. Vytvorenie webu je dnes technická záležitosť. S úsmevom hovorím, že dnes vie každý druhý stredoškolák vytvoriť web. Avšak web ktorý bude predávať, vie vytvoriť málo odborníkov na Slovensku.
Faktory na stránke
Faktory, ktoré ovplyvňujú poradie vo vyhľadávaní a nastavujú sa na stránke. Základom pre správne nastavenie faktorov na stránke je zistiť kľúčové slova, ktoré sa v Google vyhľadávajú. Ľudia hľadajú obsah na internete tak, že zadajú do vyhľadávača Google určitý výraz, ktorý ich zaujíma. Prvou úlohou SEO teda je, zistiť aké výrazy v danej oblasti sa vyhľadávajú v Google. Hovoríme tomu analýza kľúčových slov, čiže slov, ktoré sa vyhľadávajú.
Pokiaľ vieme, aké kľúčové slová sa vyhľadávajú, môžeme začať optimalizovať jednotlivé stránky webu.
Faktory mimo stránku
Sú to všetky faktory mimo webu, ktoré ovplyvňujú poradie stránok vo vyhľadávaní. Asi najznámejším faktorom sú spätné odkazy. SEO optimalizacia je veľmi široká oblasť.
SEO optimalizácia obsahuje:
 • analýzu kľúčových slov
 • seo test webu
 • oprava chýb webu
 • optimalizáciu on page faktorov
 • optimalizáciu textu z pohľadu SEO
SEO správa webu
SEO správa webu
Čo získate spravovaním vášho webu: 
 • vedenie SEO servisu vášho webu za vás
 • nastavenie ON PAGE faktorov stránok zaistenie spätných odkazov
 • marketing na sociálnych sieťach
 • optimalizáciu obsahu webu na základe analýzy kľúčových slov
 • kontrolu rýchlosti webu
 • mesačné reporty SEO webu
 • a ďalšie
 
Nakoľko je táto oblasť veľmi široká, podrobnosti dohodneme individuálne. Podstatným kritériom je veľkosť webu.
bottom of page