top of page
Pracovná ponuka pre pozíciu PPC špecialista

NABÍDKA PRÁCE

Sale Branding

PPC specialist

Do PPC týmu hledáme šikovného PPC specialistu/-tku pro klientské projekty.

Koho tedy hledáme?
Do party hledáme šikovného PPC-čkaře, který přispěje svou prací a zkušenostmi k budování a vylepšování jemu zvolených klientských projektů. Člověka, který má chuť zkoušet nové věci, testovat možnosti a hledat ty nejlepší příležitosti. Je to zároveň skvělá příležitost pro realizaci vlastních myšlenek a nápadů, takže pokud máš alespoň 2leté zkušenosti a chuť podílet se na budování projektu, pojď do toho s námi :)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti

Tvým úkolem bude:

  • návrh kampaní pro klienty

  • komunikace s klientem v rámci PPC topiku

  • správa kampaní v Google/FB Ads a v jiných reklamních sítích s důrazem na výsledek,

  • optimalizace, sledování a pravidelné vyhodnocování PPC kampaní

  • analyzování dat

  • testování  kreativ a formátů, hledání nejefektivnějších řešení

  • proaktivní vylepšování a nastavování procesů

  • reportování

Benefity a výhody práce

  • práce s moderními technologiemi

  • skills-sharing - naučíš se něco nového

  • support ze strany FB a Google accountů

  • práce z domova

  • variabilita kampaní

  • možnost pracovat i na vlastních projektech

Informace o výběrovém řízení

středoškolské s maturitou

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

v ysokoškolské I. stupně

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

marketing

J azykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

  • FB Ads - Pokročilý

  • Google Ads - Pokročilý

  • Google Analytics - Pokročilý

  • Google data studio - Pokročilý

  • Google Tag Manager - Pokročilý

  • Základy Google Sheets - Pokročilý

Počet let praxe

na podobné pozici alespoň 2 roky 2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

  • důslednost a systematičnost při práci

  • proaktivní přístup

  • chuť neustále se zlepšovat a vzdělávat se

  • logické myšlení a spojování si souvislostí

  • analytické a strategické talenty

  • kreativita v hledání řešení

Druh spolupráce

  • živnost,

  • sro

Požadavky na nového kolegu

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

Všechny dokumenty (CV, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů) pošli na:​ pushonlineinfo@gmail.com. Toto jsou nezbytné podmínky k postoupení do výběrového kola. Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče. Výběrový proces sestává z callu, kde si popovídáme o zkušenostech daného uchazeče.

Datum  nástupu

ASAP

Místo práce

remote

Typ smlouvy

živnost, sro

Plat

podle počtu klientů/hodin
Konečný dohodnutý plat závisí na senioritě, zkušenostech a výkonnosti kandidáta.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

bottom of page