top of page
Image by James Yarema

Amazon ADS

Zvýšte svoje predaje s pomocou Amazonu - Spolupracujte s najväčším svetovým maloobchodníkom a dosiahnite svoje obchodné ciele - Využite všetky nástroje a služby, ktoré Amazon ponúka, aby ste zvýšili návštevnosť a predaj svojich produktov - Získajte konkurenčnú výhodu a rast svojho biznisu s Amazonom - Spolupracujte ešte dnes!

Reklamy na Amazone fungujú na základe platby za kliknutie (PPC), čo znamená, že reklamníci platia iba v prípade, že používateľ klikne na ich reklamu. Reklamníci môžu zvoliť cielenie svojich reklám na základe kľúčových slov, produktov, záujmov alebo iných faktorov a môžu nastaviť rozpočet a ponuku pre umiestnenie reklám v Amazonových výsledkoch vyhľadávania a na stránkach s detailom produktu.

 

Keď používateľ vyhľadáva produkt na Amazoni, algoritmus vyhľadávania určuje, ktoré reklamy zobraziť na základe používateľovho vyhľadávacieho dotazu a ponuky a relevancie reklamného inzerenta. Reklama sa zobrazí vedľa organických výsledkov vyhľadávania alebo na stránke s detailom produktu a používateľ môže na reklamu kliknúť, aby si pozrel produkt alebo web reklamného inzerenta.

 

Náklady na kliknutie na reklamu určuje ponuka inzerenta, ale umiestnenie reklamy určuje kombinácia ponuky a relevancie reklamy pre používateľov vyhľadávací dotaz. Algoritmus Amazonu zvažuje rôzne faktory, ako je click-through rate, cena produktu a hodnotenia zákazníkov, aby určil relevanciu reklamy a pravdepodobnosť, že používateľ urobí nákup.

 Výhody Amazon reklamy
  • Cieľové publikum: Reklamy na Amazoni umožňujú inzerentom osloviť svoju cieľovú skupinu, pretože používatelia Amazonu už vyhľadávajú a nakupujú produkty v konkrétnych kategóriách, čo zvyšuje pravdepodobnosť úspechu reklamy.

  • Účinnosť: Amazonovým cieľom je predať viac produktov, preto majú ich reklamy vysokú účinnosť a zvyšujú konverzie. Inzerenti môžu tiež sledovať výkon svojich reklám a optimalizovať ich, aby dosiahli lepšie výsledky.

  • Konkurenčná výhoda: Inzerovanie na Amazoni umožňuje malým a stredným podnikom súťažiť s veľkými značkami a dosiahnuť úspech v online predaji.

  • Nízke náklady: Reklamy na Amazoni sú relatívne lacné, pretože inzerenti platia iba za kliknutie, čo znamená, že nemusia investovať veľa peňazí do reklamy, ktorá nemusí priniesť očakávané výsledky.

  • Jednoduchosť: Inzerovanie na Amazoni je jednoduché a prehľadné. Inzerenti môžu nastaviť svoje reklamy rýchlo a ľahko a sledovať ich výkon v reálnom čase.

  • Celkovo môžu reklamy na Amazoni pomôcť inzerentom zvýšiť návštevnosť svojho webu a predaje produktov, dosiahnuť nových zákazníkov a získať konkurenčnú výhodu na trhu.

AKO FUNGUJE Amazon reklama

Image by Julian Hochgesang

Vy na Amazone

Spúšťame značky a E-shopy na Nemecký a Anglický Amazon do predaja efektívne pre Vás, žijeme tým čo robíme a tešíme sa, že rastieme s Vami o 83% každý mesiac. Je to aj preto, že dobrým produktom, pri veľkosti Amazonu vieme navýšiť predaje o 40-80% pri 17% konverziách.

Image by Markus Winkler

Budúci mesiac

Rozumieme, že sa venujete E-shopu (prípadne značka už existuje) - to čo spravíme, je kompletne zmeníme povahu Vášho predaja a produktov, tak že začnete tvoriť Vašu vlastnú značku na Amazone, ktorá tvorí pasívny príjem a aktíva môžete v budúcnosti medzinárodne predať. Amazon značky sú 1 z najžiadanejších komodít v E-Commerce svete

Seo optimalizácia

Profesionálne s nami

Výsledky, ktoré klientom nosíme sú aj preto také, že z našej denno-dennej aktivity cítite, že nám na Vašom úspechu záleží viac ako na čomkoľvek inom. Niekedy pracujeme tak tvrdo, že máte obavu, že Vám opäť zazvoníme a presne to aj robíme

Navyše sme číselní analytici, iba číslam veríte a to vieme

Dáta komplet s analýzou chýb, kde vieme navýšiť % v trhoch nižšej konkurencie a priniesť konverzie okamžite.

Vždy stanujeme ciele a mierime na prvé strany vo výhľadávani na Amazone. Bestseller nie je iba 1

Nielen že Vám ukážeme, kde ONI strácajú peniaze, priamo tam tam z Vášho noveho produktu spravíme nový Bestseller

Tvoríme rast postupným pridávaním produktov a ako Vám celý systém optimalizujeme. Myslíte Nič nemusíte!

na mieru iKNOW team na Amazon

iKm-SALES-6mes.-quard-52.222-E.png
x6eefLTciG.png

Chceli by ste vedieť koľko by stála reklama pre váš biznis? Požiadajte o bezplatnú konzultáciu.

bottom of page